Вітаємо в ЖОЗЕФІНА!!!

        Пані та панове! Ми будемо називатися по  новому - відтепер салон ЖОЗЕФІНА !!Деякий час Ви зможете відшукувати нас по старій назві! Мене надихнула історія про Жозефіну і Бонапарта і подивіться міні серіал «Наполеон і Жозефіна: історія кохання!»

Колись давно я дивилися його з татом .. і тепер маю гарні спогади про той час.. наприкінці фільму є епізод, коли Наполеон приїхав провідати Жозефіну хвору на пневмонію і сказав так: «Я тебе не кохаю, я хворію тобою..» то була їх остання зустріч. Пам’ятаю, що саме ці слова вразили мого батька .. адже і він і мій дід були однолюбами, і вони відходили у  інший світ з ім’ям коханої жінки і дружини на вустах і в серці…  Що може бути достойнішим для   справжніх чоловіків?!!!!

P.s. При нагоді почитайте значення ім’я Жозефіна на http://ezoteryka.com.us

 - і Ви зрозумієте, чому саме його я обрала для нової назви салону:))) Ми рухаємося, змінюємося і першим було Слово!!!

Чого більше у екранізації вигадки чи реалії, мабуть і немає вже значення, адже тільки реальні люди   могли залишити у пам’яті сучасників таку історію - особистості творять історію і спрямовують суспільство у певне русло, завдають еталони стосунків і життя як такого! І як незбагненно прекрасно залишити після себе історію складної і щироі любові, без рафінаду і глянцу?! Хто б побажав своїм собі чи дітям такої ж любові як у Ромео і Джулєти, чи долі Роксолани,погодьтесь - навіть Тристан і Ізольда не надто надихають:))) Про долі наших батьків і батьків наших батьків я взагалі мовчу! Навіть ми - кому зараз трішки за п’ятдесят не є гарним прикладом для дітей і онуків :((( А от Бонапарту і Жозефіні це вдалося, Арманду Ассанте і Жаклін Біссед теж!!!