V.I.P. "Estetik"

 

Доброго дня! Ми з Чернівців!

VIP Estetik відновлює свою роботу на новому місці,

у новому складі, з новими ідеями та набутим

досвідом!!!:))

За адресою - Проспект Незалежності 114-а! 

Запис на консультації та процедури за номером телефону

- 0502386491.  

Viribus Unitis Спільними Зусиллями!

Запрошуємо до співпраці косметолога- естетиста!

Якщо маєте досвід –розставимо акценти для роботи на нашій апаратурі «обличчя/тіло». Якщо ні і швидко вчитесь – WELCOME!

P.s прочитайте про нас на сайті і дзвоніть!

Майстру манікюру та педикюру надамо обладнання для роботи (для тимчасово переїхавших - в безоплатну радо допоможемо!

В салоні VIP-Естетік застосовується стаціонарний діодний лазер. Ми зупинили свій вибір саме на новому поколінні диодних лазерів пвиробництва фірми Lumenis – світового лідера в області лазерних технологій в медицині та косметології.

      Ми гарантуємо високу потужність, ретельне проходження зони, індивідуальний підхід. Ми успішно робимо свою работу і раді, що здобуваємо нових клиентів грамотними рекомендаціями, індивидуальною ціновою полтіикою. Ми гарантуємо помітний результат після першої процедури.

     "Золотий стандарт" епиляції >>>

     Лазерна  епиляція и т.д. >>>

     Прайс  >>>

     Лазерная епіляція - ефективний  метод видалення небажаного волосся, на сьогоднішній день - один із найбільш відомих засобів для видалення волосся. Ми проводимо  процедури тільки на спеціалізованому обладнанні. Косметологічне обладнанна нашого салону сертифіковане  для використання на території України!

 

   Відомо, що традиційні методи видалення волосся, такі як, наприклад: гоління, вищіпування, воскове видалення та креми для видалення волосся дають лишень тимчасовий ефект. Принцип роботи лазера є те, що енергія лазера перетворюється на тепло, яке руйнує  фолікулу волоска, при цьому не пошкоджуючи шкіру.

     Мы используем специальные охлаждающие технологии, что позволяет защитить кожу во время всей процедуры лазерного удаления волос. Система лазерного удаления волос достаточно безопасна даже для чувствительных и нежных участков кожи. Продолжительность процедур зависит от той зоны на теле, которую обрабатывает врач.

    С каждым днем все больше людей обращается в салон Vip-Эстетик на процедуры лазерной эпиляции. Качеству наших услуг доверяют не только жители г. Черновцы и Черновицкой области, а также нашими клиентами являются жители г. Киев, Коломыя, Снятин, Ивано-Франковской, Тернопольской и других областей.

     В нашем салоне работают высококвалифицированые мастера своего дела. Качество, надежность и авторитет нашего лазерного оборудования подтверждены всеми необходимыми документам.