Вскочити у літо)

      Отак, через березневі сніги, травневі дощі і квітневе тепло ми вскочили в Літо. Одразу з теплих пуховичків і зимових чобіток у босоніжки і легенькі суконьки. У народі кажуть – якщо початок травня теплий, то потім буде прохолодно, і що ми бачимо! Щирі травневі зливи – Богом дані, які напоюють землю, воду,  повітря і дарять усьому життя – таке насичено-зелене, пахучо – жасміново - жимолостиво – ірисово – піонове… Красиво!!!

     Люблю травень, тому що за ним літо, так само як любимо суботу, тому що за нею неділя). А коли все попереду і ще не має остраху , що все промине як одна мить, що дні біжать невидимо і якось не так. Що найкраще в Літі? -  очікування  Літа!!  Його передчуття що все  попереду і його так багато! Що найкраще в Літі? - саме Літо! Таке повне, таке барвисте, таке соковите, таке сонячне, таке яскраве і багатокольорове, таке неосяжне, таке Літо!!!!!!

     У березні, де Явдоха гуляла на повну  і з розмахом і здавалось ,що вона як вовк вдягнула овечу шкіру, самаперетворилася на люту зиму. Квітень  ставши і літом і травнем водночас, стрімким, швидкоквітучим, жарким! І травень дощовито-благосний і прохолодний усередині і теплий по боках, на початку і вкінці. Така дивна Весна! Така самобутня. Ми у ній вскочили у Літо із радістю залишаємося  у ньму до золотих часів… І як скласти середню температуру за березень і квітень ,то виходить справжня лагідна Весна! Хоч із норовом на початку, томлінням усередині  і лагідно-ліричною меланхолією наприкінці!

    Я вскочила у Літо і прострибала, і пробігла усю Весну, хапаючи на бігу натхнення, сукні,літнє взуття і прикраси  висаджуючи квіти на подвір’ї, дихаючи на повні груди!

   Весна наповнила нас  коханням, ніжністю, теплом і через край перетекла чуттєвістю в Літо і залишилися в Ньому ))))

Ірина Сідляр, чуттєвий травень 2018