Усяке таке листопадово-грудневе:)

                               Усяке таке листопадово-грудневе


 Там, де небо зустрічається з землею, де ховаються зорі у теплі дні, де сходить кожного дня сонце, де живуть наші мрії і народжується натхнення. Там, за небокраєм місяць збирає у долоні людську тугу, там відроджуються надії і спокій. Туди відносять хвилі усю безвихідь, повертаючи знову і знову іскру сенсу життя і радості маленької миті. Там збентежена душа шукає рішення, а тут тіло цієї душі ніяк не хоче холоду, мряки і бруду, і тому усіма силами намагається, якщо не зігрітися, то хоча би відтанути. Звідти з-за небокраю приходять на берег хвилі, тішачи ноги стомленої душі і щось нашіптують-нашіптують-нашіптують. 

    І ти вже спокійно сприймаєш фирки дітей, хтось-чомусь недоспав ночнікаючи до другої у скайпі, хтось-чомусь переспав, вставши не з денним світлом, а по обіді; і знову треба бігти за продуктами, тому що за твоєї відсутності миша тричі повісилася в холодильнику, а песики понаїдалися від пуза, тим що в ньому було (їм гріти-подавати до столу не треба). І що хтось з клієнтів прийшов невдоволений (ну невдоволений він своїм життям кожен божий день, хоч здохни!), ну це вже їх питання, не наше – у нас то все гаразд! І бешамель без комочків, і манка з комочками, хай комусь «ні», а я то люблю. І робота тішить і друзі надсилають смішні смски.    

     Буває біль переливається через край, буває безвихідь застеляє разом і ти відсторонюєшся, затихаєш, замовкаєш, закриваєшся від усього світу, як равлик у своїй хатинці, до кращих більш зрозумілих часів.
     Тільки з часом ми розуміємо, що все що нас оточує дарує радість і побачити її можемо тільки ми самі.

     Любов живе там, де знаходить собі місце, а де вона не потрібна, то  навряд чи затримається надовго. Так, поюлозить собі на кінчику стріли і полетить шукати кращого, відкритішого, добрішого, світлого місця. Там пахне квітами і свіжим хлібом, розумінням, терпінням, вдячністю. Там, де не бешкетують кудлаті голопопі Амурчики та саджає вишневе дерево бузковий Ельф.
    Рано чи пізно дорога знову кличе за небокрай і хвилі, такі теплі і лагідні , повертають тобі спокій, мрії, натхнення і тиху радість буття. Там за небокраєм душа знаходить своє зцілення...

 Пришло время пилингов, как anti-age, так и антипигментных (отбеливающих), лечебных для жирной и проблемной кожи. Но самое главное в любом пилинге – это восстановление после пилинга, помочь коже прийти в себя и снова засиять здоровьем и молодостью. Для этого хороши комплексные салонные процедуры по уходу, криолифтинг и фонофорез с сыворотками и масками, и,  конечно же, биоревитализация.

Если на Вашем лице есть коричневые пятна, а хочется иметь красивый цвет кожи не только с помощью тонального крема, смеем Вас заверить, что для этого есть действенные, проверенные временем и клиентами  методики: пилинги и фототерапия. Выбор метода зависит только от природы пятен и их площади. Если Вы хотите красивый, здоровый цвет лица, улучшить рельеф и упругость, уменьшить поры и жирность кожи – обратите внимание на комфортные пилинги, по доступной цене и без боли. Тональный крем вещь, конечно, хорошая, но ведь и близкие люди заслуживают видеть нас красивыми каждое утро и каждый вечер (когда мы без макияжа). Что же касается красных сосудов и «звездочек» на щеках, крыльев носа и т.д – то эту проблему можно решить с помощью фототерапии и лазера за 1-3 процедуры, было бы желание . И уже ничто не будет отвлекать внимание от Ваших красивых глаз, губ , улыбки. Красивое лицо – это ухоженная  кожа.

В салоне «VIP-Эстетик» используется антипигментный пилинг, который представляет собой эксклюзивный лечебно-профилактический курс по удалению пигментных пятен любой степени интенсивности и сложности отбеливания  на любом участке кожи, уменьшения признаков старения кожи. В случае проблемной кожи, курс позволяет за несколько недель значительно сузить поры, снять ощущение общей жирности, способствуя успокоению высыпаний на коже лица. 12-летний опыт работы с данной методикой, позволяет сказать, что за короткой промежуток времени клиент получает отменный результат. Методика безболезненная, не требует длительной реабилитации и выпадения из социальной жизни.

Салонные уходы после пилингов

В качестве послепилинговых уходов мы рекомендуем процедуры от компании "Gernetik", Derma Shine, Soy-soy счастье и всевозможные питательные маски.